SANDVİÇ PANEL

sandviç panel

Mt olarak satılmaktadır.

Poliüretan dolgulu malzemeden üretilmiştir.

Ölçüler : 1500 x 3
2000 x 3
Kalınlık : 20 mm

Sandviç Panel Yapısı

Bina ve yapılarda yüksek ısı yalıtım ve izolasyonun tam olarak sağlanabilmesi konusunda özellikle yüksek bir performans sergileyecek ürünler tercih edilebilmektedir. Bu konuda özellikle panel malzemeler çok fazla kullanılmaktadır. Sandviç panellerin malzemelerinin iç kısımlarında bulunan poliüretan dolgu malzemeleri kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olabilmektedir. Etkili kullanımın sağlanabilmesi konusunda cam yünü veya taş yünü malzemelerden panel malzemeleri üretilebilmektedir. Bu durumda da yapılarda veya daha farklı alanlarda kullanım yapılması mümkün olabilmektedir.

Kullanım Alanları

Özellikle binalarda ve yapıların diğer alanlarında hem ses hem de ısı yalıtımı sağladığı için çatı ve duvar malzemeleri olarak kullanılabilmektedir. Üzerine belirli oranda yük kaldırma direnci de olan bu malzemeler darbelere karşı oldukça dirençlidir. Bu malzemelerin içerisinde bulunan dolgu malzemeleri sayesinde hem su hem de yangına karşı dayanıklılık gösterdiğinden dolayı oldukça başarılı bir şekilde yalıtım sağlamaları mümkün olabilmektedir. Etkili şekilde kullanım sağlanabilen bu malzemeler günümüzde birçok alanda tercih edilmektedir.

Avantajları

Kullanıcılarına dekoratif görünüm, kolay temizlik, hafiflik, esneklik, dış etkenlere karşı dayanıklılık ve hızlı montaj gibi avantajlar sunduğu için tercih edilmektedir. Kullanışlı yapıda olmasının yanı sıra kaliteli bir yapıda olan sandviç paneller aynı zamanda fiyatınında ekonomik olması kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Özellikle inşaatlarda kullanılan bu malzeme kullanıcılarına çeşitli alanlarda çok geniş fayda sağlamaktadır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.