HAKKIMIZDA

Ceylanlar Plastik Ltd. Şti. 2005'li yıllardan itibaren, PVC sektöründe, üretimdeki deneyimi ile her zaman yüksek kaliteli yerli imalat ürünleriyle rekabetçi fiyatlar sunmaya, yurt içi ve yurt dışından tüm müşterilerine birinci sınıf malzeme ve satış sonrası hizmet vermeye kendini adamıştır. Ana ürünlerimiz PVC Kapı Lambiri, Tavan Lambiri ve 39’luk Plastik Lamel vb. kapsamaktadır.

Yurt içinde bir çok noktaya malzeme göndermekteyiz. Yüksek hassasiyet ve kalite, üretimimizin temelini oluşturmaktadır. Manavgat fabrikamız ve Antalya’daki şubemiz ile deneyimli, yetenekli ve çalışkan bir kadrodan oluşan ekibimiz, müşteriler için teknik çözümler sunar ve saha sorunlarını çözer. Ayrıca, profesyonel pazarlama ekibimiz ülke çapındaki satış ağı için kaliteli ve yüksek verimli hizmetler sunmaktadır.

Dünyanın neresinde olursa olsun, müşterilerimizle iyi niyet çerçevesinde iş ilişkilerini geliştirmeyi, yarar sağlamayı ve işbirliğini güçlendirmeyi hedefleyerek, PVC ihtiyaçlarını en kaliteli ve en hızlı şekilde karşılayacağız.

Firmamız hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın!

  • İlkemiz: Şirketimizin temel değeri kesinlikle insan sermayesidir. Vicdanlı ve güvenilir bir kuruluş olun.
  • Kültürel Kavram: Hoşgörü, güvenilirlik, verimlilik ve güç.
  • İş Felsefesi: Yenilik ve gelişim; bütünlük dünyayı kazanır.
  • Çalışma Prensibi: Gerçeklerden gerçeği arayın, doğruyu söyleyin ve pratik şeyler yapın.

Misyonumuz

Biz PVC üretimine başlarken onlarca yıllık inşaat sektöründeki deneyimimize güvenerek müşterilerimize fayda sağlamak, tatmin edici hizmet sunmak, kaliteli ürünler yaratmak, alternatif ve de yenilikçi ürünler sunmak amacıyla bu yola çıktık.

Vizyonumuz

Dünyada etkili bir ulusal marka yaratmak ve bunun yanı sıra yapılarınıza sağlamlık, estetik güzellik ve canlılık katarak, hem insanlığın yaşam standartını yükseltip bir nebze nefes aldırmak hem de gelecek nesillere bırakılacak olan kültürel miraslarımıza yaraşır şekilde değer katmak, ama bunu yaparken de geçmişin tarihi dokularını koruyarak yenilikler yapmanıza imkan sağlayan yaratıcı çözümlerimizle yanınızda olmak.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.