KAPI LAMBİRİ

kapı lambiri 1

 • 10'luk ve 20'lik dolgulu kapı lambiri ve çeşitlerimiz mevcuttur.
 • M² olarak satılmaktadır.
 • Projeli işlerinizde 4 mt veya 5 mt olarak üretim yapılabilir.
Standart Boy : 6 mt
En : 20 cm
1 Paket İçeriği : 10 adet (naylon ambalaj)
Hammadde : PVC
Kalınlık : 10 mm (+ - 0,5 mm)

Plastik Lambiri Özellikleri

Plastik lambiri, isminden de anlaşılacağı gibi plastik hammaddesinden üretilir, oldukça esnek, hizmet ömrü uzundur ve hava koşullarına dayanıklılığı iyidir. Yapıların yer, tavan ve duvar döşemelerinde kullanılan dekorasyon malzemeleri arasında önemli bir yer tutan lambiri pek çok farklı malzemeden üretilir. En çok tercih edilen lambiri modellerinden olan plastik lambiri, sağladığı çoklu avantajlar ile öne çıkar. Su geçirmeyen yapısı, buhar, ısı ve güneş ışınları gibi yıpratıcı faktörlere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra kolay uygulanır ve kolay temizlenir özelliği ile bakım istemediği için oldukça rağbet görür.

Ev, ofis ve bahçe dekorasyonunda kullanılan farklı lambiri türleri olsa da nem ve sudan etkilenen tüm alanlarda öncelikli tercihi plastik lambiri kullanımı oluşturur. Dış alanlarda; yağış alan bölgelerde teraslar ve kamelyalar, bina ek bölümlerinin tavanları ve prefabrik yapılar ile konteyner tavanları gibi yerlerde alternatif olarak kullanılabilmektedir. Dış cephe, garaj, bahçe, havuz ve aynı zamanda özellikle iç alanlarda normal tavan kaplamalarında da tuvalet, banyo, mutfak, bodrum alanlarında kullanılabilen bu malzemeler evlerin ve işletmelerde su boruları, kalorifer boruları ve tesisatlar gibi bölgelerin üstlerine kaplanarak estetik ve temiz bir görüntü elde edilebilir. Sağlıklı ve anti kansorejen yapısı ile farklı tasarım seçenekleri, iç cephe dekorasyonunda gördüğü rağbetin günden güne artış göstermesini sağlar.

Termoplastik bir ürün olan pvc lambiri soğuk ve sıcaktan etkilenmediği gibi, dayanıklı, sert ama bir o kadar da elastik yapısı sayesinde temiz, yeni ve estetik görüntüsünü çok uzun bir süre korur. Yer, tavan ve duvar cephelerinizin kabarma, dökülme, şişme, küf gibi sorunlardan uzak kalmasını istiyorsanız tercihinizi plastik lambiri kullanmaktan yana yapabilirsiniz.

Plastik Lambiri Avantajları

 • Oldukça ekonomiktir; diğer kaplama ürünleri gibi üzerine başka bir işlem (boya-badana v.b) gerektirmemesi sebebi ile ekonomik, pratik ve uzun ömürlü bir üründür.
 • Estetiktir; plastik lambiri tavan ve duvarlarınızda estetik bir görünüm sağlar.
 • Neme ve suya karşı en etkin korumayı sağladığı için, bir nevi kalkan olarak görülen lambiriler plastik malzeme olması sebebi ile bünyesinde nem ve su bulundurmaz, sudan etkilenmez. Banyo, wc, teras, balkon tavanları gibi yerler için alternatif olarak en ideal seçimler arasında yer alır.
 • Bakteri, küfe karşı dayanıklı anti-mantar özelliği ile zararlı bakteri ve mikrop üremelerini engeller, hijyenik bir üründür, temizlenmesi oldukça kolaydır, tekrar kullanılma imkanı sağlar.
 • Hafiftir; plastik lambiri hafif ve esnek bir yapıya sahiptir, binanıza ek bir yük getirmez ve rahat uygulanır.
 • Uygulama ve montajı kolaydır; plastik lambiri diğer döşeme malzemelerine nazaran daha hızlı ve kolay monte edilebildiği için tercih görür. Aynı zamanda döşeme uygulamalarını uzman desteği olmaksızın kolaylıkla kendi tavanınıza uygulayabilir, zorlanmadan monte edebilirsiniz. Kolay kesim ve montaj yapılabilir. Galvaniz profil, kutu profil, ahşap gibi yerlere vida ile kolayca uygulanır.
 • Gizli vida sistemi ile vidalar görünmez, geçmeli yapısı sayesinde ek yerleri belli olmaz. Doğru uygulandığında mükemmel sonuç verir.
 • Sizi boya badana masrafından uzak tutar.
 • Kolay temizlenebilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.